
Jord van Beek | Content marketeer & social media manager
Jord van Beek, 21 jaar en sinds mijn stageperiode bij Kunsteducatie Nederland ben ik niet meer weggegaan. Als contentmarketeer zorg ik ervoor dat onze boodschap online zichtbaar is. We hopen daarmee dat scholen en andere instellingen geïnspireerd raken om meer met kunsteducatie te doen.
Voor mij brengt kunst mensen samen. Het is een taal die iedereen spreekt en helpt om elkaar beter te begrijpen. Ik probeer dat gevoel over te brengen in onze communicatie. Naast mijn werk schilder ik graag of maak ik iets van gevonden materialen. Creativiteit is voor mij ontspanning en een manier om mezelf te uiten.
Mijn favoriete workshops zijn de muziekworkshops. Ik luister zelf veel naar muziek, al speel ik het helaas niet. Meegaan naar projecten vind ik het allerleukst: het zien van de impact van ons werk op locatie is echt een feest.